خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حمیدرضا بیگدلی دبیر کانون کارآفرینان استان قم : کارآفرینان را بعنوان موتور توسعه اقتصادی دانست

  مهدی صادقی استاندار قم: ایجاد اشتغال حفظ کرامت انسانی است

  لینک مستقیم

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛نشست صمیمی اعضای کانون کارآفرینی با استاندار برگزار شد.

  نصر اله بازوند مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در ابتدای جلسه به بیان کلیاتی از دستور العمل فعالیت کانون کارآفرینان استان که از سوی وزارت متبوع ابلاغ گردیده است پرداخت و در ادامه گزارشی از روند اجرای فعالیت کانون ارئه کرد.

  مهندس مهدی صادقی استاندار قم  با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت کارآفرینان در راستای توسعه ی صنعت گردشگری بیان داشت: کشور ما غنی از منابع می باشد و در دنیا نمی توان کشوری مطابق ایران پیدا کرد. ایران  از همه ابعاد دارای پتانسیل های مختلف و فراوانی می باشد از قبیل منابع زیر زمینی، دارا بودن اقلیم های مختلف و جاذبه های  توریستی و گردشگری که ما نیازمند برنامه ریزی های دقیق و مناسب جهت بهره برداری از این منابع  خدادادی می باشم.

  وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اهمیت اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: تا زمانی که نگاهمان را تغییر ندهیم هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد. ما با باید با حاکم کردن توجه برحفظ منافع ملی  نسبت به منافع فردی و با تعامل، هم فکری و هم افزایی به حل مشکل ها بپردازیم و در کنار رقابت به حفظ منابع ملی توجه داشته باشیم، اقتصاد مقاومتی نیز همین مفهوم را دارد.

  مهندس صادقی در پایان بیان داشت: ایجاد اشتغال یعنی کم کردن بزه، فقر و حفظ کرامت انسانی و ما علی رغم  همه مشکلات و موانع پا به پای شما ایستاده ایم تا کارها به درستی انجام شود و آمادگی حمایت از هر کار آفرین و سرمایه گذاری که بخواهد در جهت بهیه سازی شرایط کسب کار و تولید کوشش نماید را داریم.

   عالمی آرانی رئیس کانوندر این نشست به تبیین تفاوت واژه کارآفرین با کارفرما و سرمایه گذار پرداخت و کارآفرین را شخصی دانست که بر محور خلاقیت و نو آوری دست به ایجاد ارزش می زند.

  حمیدرضا بیگدلی کارآفرینان را بعنوان موتور توسعه اقتصادی دانست و بیان داشت : آموزش کارآفرینی روستایی ، نیازسنجی برای ظرفیت های کارآفرینی استان و برگزاری نمایشگاه آی تی  از جمله برنامه های در دست اجرای کانون می باشد

  وی بهبود فضای کسب و کار ، آموزش قوانین کار ، تامین اجتماعی و آموزش های کارآفرینی را از سیاستهای کلان کانون در ماههای آینده برشمرد .

   

   rfkf_photo_2016-01-24_11-44-09.jpg

  s27v_photo_2016-01-24_11-44-58.jpg

   


  این مطلب تا کنون 15 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کانون ,بیان ,کارآفرینی ,استان ,ایجاد ,آموزش ,بیان داشت ,فعالیت کانون ,اقتصاد مقاومتی ,اجتماعی استان ,رفاه اجتماعی ,رفاه اجتماعی استان ,مهدی صادقی استاندار ,
  حمیدرضا بیگدلی دبیر کانون کارآفرینان استان قم : کارآفرینان را بعنوان موتور توسعه اقتصادی دانست

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر